logo

Продажба на Anderson Power Products во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Anderson Power Products со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Anderson Power Products

6380G1 (HOUSINGS ONLY WITHOUT CONTACTS)

димензии: A in.1.94 49,2 mm Б во 1,13 28,5 mm Voltage36V Боја: Сива

992 SB50A

HSG / SPG GRAY 7

AND 1327 HOUSING RED

домување црвено

AND 1327G6 HOUSING BLACK

куќиште: црна

AND 1327G7 HOUSING WHITE

домување бело

E16535-1009

160 AMP DIN со 35мм ПРИКЛУЧОК CNT

E6375G2

Ladegerät / Batteriestecker

E6385, SBE160A, ROT

BATTERY PLUG RED

EP80-1

PIN ДОМУВАЊЕ 17

EP80-2

ПРИКЛУЧОК ЗА ДОМУВАЊЕ 20

P15/45 BLUE

Housing, singlepole, Power

SBX 350A 600V MAX VO

МАЛ + FEMAL ПРИКЛУЧОК

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ