logo

Продажба на Anest Iwata во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Anest Iwata со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Anest Iwata

001004100

двојно Leistunsschlauch 10m

03511580

Дел 6-2, 03511580, клипот

03849620

Дел 5-1, 5-2. 5-3, 03.849.620, O-прстен во собата

04449090

 Пакување (A-B)

06990600

06990600, четка за чистење

09250222

Затворачки вентил, претфилтер, регулатор со манометар, парична казна филтер, воздухот приклучоци 2, монтирање на ѕид

13240498

Пиштол за прскање

13240530

Пиштол за прскање

14069000

DPS90 diaphragm pump SET

224572

BUCKET TYPE AIR MIXER

231414 AGITATOR HD, SS

SIPHON ,TYPE MIXER, ELEVATOR, DRUMS COVER

92610021S

Cartidge Grease OCX-743

93044980

млазница

93060980

ЗАТНУВАЧ

93091980

орев

93093160

ЗАТНУВАЧ

93105980

главата

93120981

регулирање на вентилот

93220980

клипот

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ