logo

Продажба на Angst-Pfister во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Angst-Pfister со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Angst-Pfister

#32ATS5545

појас

01.5096.5125

HOSE, PFA, 3.18/1.65mm x 20m LONG, FOR SIS-A H202

0370850030

PIPE COUPLER (MALE) RP 1/2"

0370850031

PIPE COUPLER (FEMALE)

06.5331.9010

внатрешно црево со силиконски притисок Ø 10,0 x надворешно Ø 17,0 mm

0650465020

PEBRA црево менгеме тип BG / BGV стегање опсег 12-22 mm

0653224008

 NYLFLEX ПВЦ Industrieschlauch проект 8 x 14 mm АД

09.1017.0545

NBR buffer for the RUPEX coupling RWN

09.1831.5185

Заби колани, Synchroflex, PUR T2,5 / 6T2,5 / 950 mm

09.1831.5211

Тајмингот појас, Synchroflex, PUR T2.5 / 6T2,5 / 1300 mm

09.1831.7669

Zahnriemen SYNCHROFLEX T10 16T10/840

09.1941.1009

Алуминиум брзина 16 / T2,5 / ширина: 6 mm / AL 16T2,5 / 16-2 центар 16 x 6

09.1941.1021

T2,5,30 менувачот 16 заби 6 Ширина

09.1941.1049

Алуминиум брзина 20 / T2,5 / ширина: 10 mm / AL 20T2,5 / 16-2 16x6 центар

09.1941.1061

T2,5,30 менувачот 20 заби 6 Ширина

09.1941.1307

Zahnrad 31 T10, Riemenbreite 16mm AL 31T10/16-2 Nabe 35x10

09.1941.1331

Zahnrad 31 T10, Riemenbreite 16mm AL 31T10/60-0 Nabe 110x10

0910251152

COUPLING

0915401006 DC

SchneckengetrMot AP 24V rechts, D63 100.678/FC rechts

0R2100NB70

PACKING, PREFORMED

10204518

OIL SEAL 45MMB 62MMD 8MMW DBL LIP

11.5950.0380

печат бришачот

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ