logo

Продажба на Angus во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Angus со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Angus

3099999

• Thermospray средна брзина на отворите од нерѓосувачки челик, спреј 120º агол (за drenching на 3 резервоари и во цилиндарот за полнење / Камион истовар).

A1020130

ANGUS TURBEX MK2 високо експандирани пена ГЕНЕРАТОР

D33A06B

THERMOSHIELD ТИП 883B ЕДБ / NIKKEL Крзно K260 - BSPT GEVIND

K26 120D SS316 NPT

1/2 "THERMOSPRAY

K40

nozzle

LMB40

 монитор

M-1091030100-20

Ангус Титан FJ 200 вода и пена млазницата со променлива бронза тело од спреј магла на целосна авион позиции преку рака зафат, влезот 2,5 "БСП машки, номиналниот проток @ 7 bar 2000 L / МИМ

M254003

Ангус AWG бр.1 Алуминиумска легура Branchpipe (Џет / исклучување / Спреј) 9 mm млазницата Влезот 2.1 "машки BS336 Инст

N-RANGE HAND MONITOR, INLET 4” ANSI RF FLANGE OUTLET MALE CLAMP LOCK FOR ELEVATION AND FRICTION LOCK

(Алуминиум како алтернатива цитат). Монитор да бидат опремени со долг пас млазницата работен притисок 4 bar, фрли 50 m или повеќе, проток 2000 L / min пожар монитори - фиксна

TURBEX MK II

Високо експандирани пена ГЕНЕРАТОР.

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ