logo

Продажба на Anixter во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Anixter со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Anixter

323-012-1603-B

UNSHIELDED MULTI COND DORD,16AWG/3C

340920

CONTEG | DP-ZE-CL | EARTHING CLIP FOR VERT. EARTHING BAR DP-UL-.OR DP-ZE-RAM (HOR)

4461203

Threaded Plug M16 Nylon Black

M16878/4-BDE-9

КАБЕЛ

TKT-UNICAM-PFC

комплет влакна престанок

95-200-99

UNICAM LC конектор

95-200-41

SCC UNICAM ПРИКЛУЧОК

95-200-51

ST UNICAM ПРИКЛУЧОК

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ