logo

Продажба на Ansmann во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Ansmann со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Ansmann

10950127

Adapter

5015591, ALKALINE-RED-9V-E-SH2

Alkaline Battery 6LR61 9v

5020122, LICC-3V-CR2032-BL

Lithium batteries, 3v - 210mah

5C07063 NiBC-ACS 410

PRI: 100-240V -50-60HZ 12W 12-16VDC 24-32VDC SEC: 4.8-12V-MAX.600MA ANS-MANN GERMANY E11 022010

ACS 110

ТАПА CHARGER патник

ACS 410P

ТАБЕЛА CHARGER патник

ALCS 2-24

battery charger

ALCT 12-4

Водач за киселински полначи за батерии

ALCT 24-2

полнач за батерии

BASIC 4PLUS

полнач на батерии

NIBC-ACS410P

Патник нека geraete

NiBC-ACS 410 (5C07063)

Charger, Acs 410 m Prı:100-240v-50-60hz 12w, 12-16 vdc 24-32 vdc, Sec:4.8-12v max. 600 ma, e11 022010

1001-0006-520

полнач

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ