logo

Продажба на Ansul (Tyco Fire) во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Ansul (Tyco Fire) со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Ansul (Tyco Fire)

040309

Vent Plug ASM 1/2 "ПНП

500 GPM

Water monitor (UL listed & FM approved)

R-102 PULL STATION

REGULATED ACTUATOR. THIS SYSTEM MEETS THE REQUIRMENTS OF STANDARD UL 300 AND ULC/ORD-C1254.6

403491

топката вентил

ALU style 889

млазница

CV-98

ВЕНТИЛ

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ