logo

Продажба на Aplisense во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Aplisense со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Aplisense

APR-2000AL W

Range: 0~400” H2O Out Put: 4~20mADC, With Hart Protocol Power Supply: 24VDC Wetted Part Material: SS316 Electrical Connection: 1/2” NPT Process Connection: 1/4” NPT

APIS-2X0-RSt-IHE-T00-P4-M2-W1-A0

електропневматски Позиционер

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ