logo

Продажба на Apollo valves во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Apollo valves со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Apollo valves

19K-FFA-150-CE

Аполо олеснување сигурносен вентил, 19k-FFA-150-CE, во бронза, 1 ¼ NPT, A-секта. Јас пареа, собата притисок на 150 psi

19K-FFA-300-CE

Аполо олеснување сигурносен вентил, 19k-FFA-300-CE, во бронза, 1 ¼ NPT, A-секта. Јас пареа, собата притисок на 300 psi

19MFEK110CE

Pressure relief valve for air

23-651-10

(Stainless steel liquid level gauge, handle aluminium,pipe size 1/2", Center line lenrth 20 inch, 1/2 pipesize, 5/8 in QD glass)

40-007-A1

Repairkit Аполо назад проток јаже, големи комплет за поправање

40-208-T4 - OBSOLETE, REPLACEMENT 4A-208-T4

Цевки / вентили, RO филтрација пропадна, Mfg: Marinco Desalinators Повратниот притисок јаже 2 ", Купувачот Дел-студии: ROS70290001,

4A-208-T4

проток јаже, бронза, 2 '' NPT

504/73-106

11/4 "челик топката вентил

505/73-104

, 3/4 "челик топката вентил

62-104-01

7pcs 3/4 "

62-127-01

Rückschlagventil,Typenschlüssel: 6 = Typ 2 = Edelstahl 1 = NPT Innengewinde beidseitig 2 = Öffnungsdruck 2 Psi 7 = 1 1/2" 01 = Standard-Ausführung

70-143-10

Топката вентил бронза - 1/2 "ПНП

76-103-01A

1/2 "ПНП ЖЕНИ топката вентил (ПАНЕЛ MOUNT)

76-104-01A

Аполо топката вентил, 3 / 4''NPT Famale навој, СП, SS316,2000 Pslg ЗОИ,

76-105-01A

1 "NPT FEMALE топката вентил (панел монтирање)

76-106-01

1 1/4 "NPT FEMALE топката вентил (панел монтирање)

1U76-508-01

SIZE 2"APOLLO STEEL BALL VALVE FITTED WITH SPRING RETURN DEADMAN LEVEL. (NORMALLY CLOSED)

76F-103-01A

1/2 "ПНП ЖЕНИ топката вентил (НЕ ПАНЕЛ MOUNT)

76F-104-01A

Топката вентил SS316 - 3/4 "ПНП (НЕ ПАНЕЛ MOUNT)

76F-105-01A

Нерѓосувачки челик топката вентил

PART NO.: 70 - 603 - 01

70-600 серија diverter вентил

S2.281.10.081

1-1/2'' apollo s.s. ball

S2.281.10.082

repair kit 1-1/2'' apollo s.s ball

S2.281.10.084

3/4'' NPT female apollo ball valve

S2.281.10.085

1/2'' NPT female apollo ball valve

S2.281.10.086

repair kit for 3/4'' apollo ball valve

S2.281.10.087

repair kit for 1/2'' apollo ball valve

S2.281.10.103

1/2 apollo ball v/v with deadman handle

SS316, ¾’’

Ball Valve Stainless Steel ¾”

SS316, 2’’

CHECK VALVE-STAINLESS STEEL 2

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ