logo

Продажба на Aqualine во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Aqualine со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Aqualine

880

8m ³ / h Reverse Osmosis System

C500

15m ³ / hr Activated Carbon Filters System

F500

15m ³ / hr Sand Filter System

GPH846T5L

УВ ламба

SP350

The filter separator Automated System

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ