logo

Продажба на Argofile во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Argofile со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Argofile

ALT LR23 ERSATZ EX23

motor, part of the PA480

ARGOTRON 120

Калап Заварчик ARGOTRON

ARGOTRON 350

Ултразвучно Завршувањето систем ULTRAFORM

MT1500S

заварување машина

BLH600ST

Micromotor

BLH6070

BLH6070 Collet Chuck Changing Jig Set

BS1-100-2

6-8mm width, for BS33 Belt Sander

CP30X

pneumatic cutter

DBS30-235

DBS30-235 Diamond Point Set, Shank 2.35 mm

DBS30-300

Сет на дијамантски плескавици

DR.YOZO

Модерен стил на Прецизна метода ЗАВАРУВАЊЕ

DY-3000

ВИГ заварување машина

EX05

motor

EX20

Motor

GRC02

GRC02 Hand Piece Holder

GRC2000

(GRC2000 Hybrid Controller AC100 - AC120 V Type)

GRC2022

GRC2022 Hybrid Controller AC200 - AC240 V Type

GRF60

GRF60 Speed Control Foot Pedal

JA33

Рака јамка Пластовидно

JS21

JS21 Агол глава

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ