logo

Продажба на Asme во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Asme со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Asme

19126MCG-2-CC-MS-34-05-05-SS

консолидирани .75 '' 150 # прирабница влезот x 1 '' 150 # прирабница излез Јаглероден челик тело w / не'рѓосувачки челик трим Навојни Кап / Метал Сеат дизајн Постави Притисок: 360 psig Капацитет: 2340 # / час пареа сертифициран

A 210 Gr A-1

EXCHANGER TUBE, 0 19,05*3,048 mm, L=12.000 mm

B 16.47 A SERIES THK:3/16"-8"

SPIRAL WOUND GASKET #600

B 16.47 SERI A THK :3/16"-10"

SPIRAL WOUND GASKET #600

B 16.47 SERI A THK :3/16"-20"

SPIRAL WOUND GASKET #600

B 16.47 SERI A THK :3/16"-24"

SPIRAL WOUND GASKET #600

B 16.47 SERI A THK :3/16"-28"

SPIRAL WOUND GASKET #600

B 16.47 SERI A THK :3/16"-36"

spiral wound gasket 900#

B 16.47 SERI A THK:3/16"-16"

SPIRAL WOUND GASKET #600

B 16.47 SERI A THK:3/16"-30"

SPIRAL WOUND GASKET #600

B 16.47 SERI A THK:3/16"-40"

spiral wound gasket 600#

CL 150 DN 600

VALVE,BUTTERFLY,WAFER,

SPRING PIN

Клопче, 0,5 НОМИНАЛНА ДИА. X 2,00 LG, високо јаглероден челик, тешки, PLAIN НАФТА FINISH

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ