logo

Продажба на Astrodyne во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Astrodyne со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Astrodyne

ASD08-24D15

DC/DC Converter

ASD10-12D15

DC / DC конвертор

MSCC-0105

Netzteile

MSSA-0101/C

AC/DC-Converter

MTCC-0311

FUENTE DE PODER (power supply)

OFM-0202

power supply

PMK225S-48-U

Приклучна моќ

PMK320S-JBL

JB осветлување Специјални

PMMK320S-15-E

Power Supply

AS100F-12 - 12V DC

напојување

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ