logo

Продажба на Astrosyn во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Astrosyn со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Astrosyn

34PM-C101-09

3,2 V фаза / 4,3 A / фаза, 1,8 DEG / Чекор

L259RE-6 oem

Степер-мотор

V717 obsolete

Средни вртежен момент круг DC мотор

L259RE-1

stepper мотор

C 274-2

stepper моторни

MY1805-01A

мотор

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ