logo

Продажба на Ataba во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Ataba со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Ataba

AT-5005

3-12V 600MA прекинувачки режим на работа адаптер

AT-511S

адаптер 12V, 1A

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ