logo

Продажба на Ateco во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Ateco со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Ateco

SJ1725HA1

ГОЛЕМИНА 172x150x51mm 110 / 220V 50/60 Hz БРЗИНА 0,65 во 2700/3100

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ