logo

Продажба на Automation Direct во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Automation Direct со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Automation Direct

EA7-T10C

Software for EA7-T10C + 12Z13B004 PANTALLA

ECX1030-5

Contact Block

ECX1040-5

Contact Block; P/N : ARP 00036934

F2-08AD-1

8 CH аналоген влез 4-20mA 12-битен RES

F2-08DA-2

8-канален 0-5VDC ВП 0-10V DC 12 БИТ ANALG OUT

P3-32TD1

Module 32 VDC outputs 6-27

P3-550

Software for PRODUCTIVITY 3000 P3-550 CPU PLC

SE-SW5U

5-PORT Ethernet прекинувач

DR10-AP-1A

индуктивен сензор

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ