logo

Продажба на Automax во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Automax со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Automax

70-SACC 3200MD-28-D6-M-04-40-0G-00

FlowServe Logix 3200Series

S100DA

BUTTERFLY VALVE, pneumatic ACTUATOR, 6", ANSI 150class, wafer type, DUMP BODY iron, disc NR 1.4581,

SO63 278125

actuator

NXCLU00018T0200

Приклучна

SID250M (old code), new code S250M

Супернова вртливата возење

K2F2525-M-E

Шок апсорбер

S115-286831

побудувачкиот

MCGB 03-12-75 BSP

клипот

MCMI-11-16-160

ЦИЛИНДЕР

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ