logo

Продажба на Axis во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Axis со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Axis

AXIS 214 PTZ

Пан / навалите / зум (X18) камера. Autoiris, автоматски ден / ноќ, и авто-фокус зум леќи. До резолуција 4CIF по стапка од 30 fps рамка. Симултан MPEG-4 и Motion JPEG. I / O за ракување со аларм / настан. Двонасочна аудио полн дуплекс. Вклучува таванот монтирање комплет и снабдување со електрична енергија.

CP-ES E AXIS NO S CUR. 60 A REV 3 5

SerNo. 005T0048 Date 1991.04 control card for SCV – 622GTE (SUGİNO)

31927677

Камера

P/N: 0961-001 Type: P1405-LE Mk II

мрежа камера

P/N: 5020-101 Type: T8311

Видео надзор Џојстик

0909-002

Dome мрежна камера

T8311

џојстик

P/N: 0811-001 Type: M1065-L

Коцка IP камера

P/N: 0777-001 Type: P1435-LE

мрежа камера

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ