logo

Продажба на Axxair во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Axxair со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Axxair

121ECO2

Orbitalsäge 5 до 121mm со 2 излези 1010W метаболити, 220V

121FS29

Orbitalsäge 5 до 121mm со брз електричен мотор 1200W, 220V

171FS29

Pipe cutting machine

CC170-23

Поддршка за Saw / мелење глава CC170

CC171-FS29

orbital cutting machine

CCFE-COO2

Индексирање игла навој M12x1, 5 1 17.7

CCSER 1

bearing stands.

CCSER 2

bearing stands.

GA103015-2

Beveling engine

LC300

Ножот за сечење / beveling агол од 30 °

LCA9028A

Saw ножеви со тешки метали намали 4-15 mm блек метал

LS6844

sawblade

TV-300 30 DEGREE

bitterness source for cutting blade

TV-300 45 DEGREE

bitterness source for cutting blade

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ