logo

Продажба на Az Formen во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Az Formen со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Az Formen

70295

15mm t04

70296

37mm

70321

37mm

7035500

thermomesser T01 thermocutter сечилото T01

70389

37mm

7077000

TC20-230 thermoschneider TC-20 230volt thermocutter

T01 for 7035500

Thermocutter blade

T02 for 7035500

Thermocutter blade

T02S0 for 7035500

Thermocutter blade

THERMOSCHNEIDER TC20-230V

Stat. Waren-Nr.: 85158090

TC-20

Термосекач

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ