logo

Продажба на Böhmer во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Böhmer со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Böhmer

ENGV 025.225

Топката вентил, ENG V 025,225, тип 2 Тело: нерѓосувачки челик BALL: нерѓосувачки челик Заптивки: тефлон О - прстени: Viton ДОЛЖИНА: DIN 3202

KHG-V315-725

топката вентил тип 2, извршување со нерѓосувачки челик топката и тефлонски седишта! класа притисок PN150 (нормално PN315 со ПОМ седишта)

KMGV063.225-2

0020232 навој топката вентил DN025 PN063

KNG V 025.225

Топката вентил DN 25, материјално тело: челик топка: челик HARD CHR Заптивки: Тефлон ЗА COMPRES. фитинзи Лесна серија DIN 2353

PAB 492-1

Austauscher Wärmetauscher Dichtung

BHG V400.312-1

топката вентил

KNG-V025-225.2

Вентил

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ