logo

Продажба на BARL MASCHINENBAU во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на BARL MASCHINENBAU со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката BARL MASCHINENBAU

ZS1010D18T15

Ротари 500x500 600x600 Flanschaußenmaß, макс. Масовно температура 150 ° C, Структурните челик дизајн, Надворешни лого, Заптивање на вратило од страна на readjustable кутии кутии, Мобилни заварени челични 8 Конектор плочи Naxtra, со прирабница насочена мотор, Осигурајте се шие, P = 1,5 kW, Мулти-напонски опсег: 220-240 / 380-415V / 50Hz,

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ