logo

Продажба на BBC во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на BBC со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката BBC

BAR-1A 75-4512276-13

POWER FACTOR TRASDUCER 60 HZ

HSA H132

3 PZAS CONTACTOR CON BOBINA 220 V DE 16 AMPS

SLA12-II B152

CONTACTOR CON BOBINA 220 V DE 30 AMPS

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ