logo

Продажба на BEA во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на BEA со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката BEA

MATRIX D 12-24

Magneter завесата од

14/50-780 C

шајка пиштол

12100511

Пневматски ликвидација nailers

PTFS-2072-SL-PH

STERYFLON КАСЕТА

PTFS-20705-SL-PH

STERYFLON КАСЕТА

PTVS-2071-SG-PH

PROVENT КАСЕТА

PTFS-2071-SL-PH

STERYFLON КАСЕТА

KSE-207 1 FY PH

STERYKLEAR КАСЕТА

380/14-450 A

хефтање пиштол

380/16 – 520

хефтање пиштол

380/16-429 LN

хефтање пиштол

LZR - P110

Скенер за ласер

Typ IXIO ST

сензор за безбедност

CN 40-668 obsolete / 12100588 alternative from other brand

пиштол за нокти за нокти

10000741, 380/10 NK

Спојници - поцинкувани

10003287, 80/10 NR (1.4401) Box of 20.000 pcs

Спојници - нерѓосувачки челик

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ