logo

Продажба на BEA Ingranaggi во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на BEA Ingranaggi со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката BEA Ingranaggi

411030060

Gear модул 3 Z 60, без центар

610119059

член OL затворање со сплит игла БЕА 12-B1

8M-30 Zähne 22

заби појас

1008/19

Taperbuchse

G.480-8M 30

заби појас

GEBHRCI110TL

Центар на спојката

ELHRCN110

Црн заб прстен за GEB HRC 110

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ