logo

Продажба на BENDIX. во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на BENDIX. со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката BENDIX.

TU-FLO-550

Компресор за CAT C15 мотор CAT.NO: 167-1288 Сериски NO: CJ2785F PC NO: 5005688

802489

дијафрагмата

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ