logo

Продажба на BINDER Magnetic во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на BINDER Magnetic со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката BINDER Magnetic

16 T5 900

Timing Belt NOT THE 5 LG 900

16T5480

Timing Belt NOT 5 MM LG. 480

21159-00349-MPE

module,bore diameter=8mm, part number:0096292

21159-00352-MPE

module,bore diameter=8mm, part number:0096292

AL60:ATK20K13/43-0

Synchronous pulley

AL60:ATK20K13776-0

Synchronous pulley

AT10/630

Timing belt

ATK20K13NF/3000

Belt BRECOFLEX (BFX), 150 teeth w=50 mm, L=3000 mm

M60/120-0

Да се ​​земе во висока тензија ролери Тип М серија

SYN 25 AT5/545

GEAR BELT "AT" NO: 5 LG: 545 WIDTH: 25

AL160AT20/32-2

Synchronscheibe

SM5-F

Појас преоптоварување мерач/претензионер SM5-F со gooseneck

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ