logo

Продажба на BOMCO во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на BOMCO со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката BOMCO

AH1301020401

crosshead Собранието

AH1301010510

Вентил покритие печат

AH1301010406

Двоен усни масло печат

AH1301010504

Crosshead Водич Долна

AH1301010512

лагер печат

AH1301010508

Глава цилиндер печат

T504-014.00

Клипот Целосно 6 1/2 "Л-2

BS TH 6 1/2L2

Клип гума 6 1/2 "L-2

T504-014.00 7" L-2

Клипот Целосно 7 "L-2

BS TH 7L-2

03 клип Гума 7 "L-2

AH1301010409

Crosshead Продолжување (Продолжување Род) Течност Крај Assy

AH1301020504

Клипњача (API-4)

T501-303.00

Клипот орев 1 1 / 2-8 "

AH1301020506

Клипот Род менгеме

AH0000020300

вентил Целосно

AH0000020010

Вентил гума (Внеси)

AH00000101

Кал пумпа вентил пролет

AH1301010505

Вентил Водич (вшмукателната страна)

AH1001010510

Вентил Водич (Горна)

AH1301020503

Носете Панел

AH1301010503

Волумен Насловна

AH1301020501

Течност Крај Студ Assy.

AK7535020400

дијафрагмата

AH0000030336

Лагер 6 1/2 "

530301011850

О прстен 185x7

530301013450

О прстен 345x7

530301019500

О прстен 95x5.3

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ