logo

Продажба на B-B Hydraulic во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на B-B Hydraulic со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката B-B Hydraulic

GSV222-G3/8-G24

вентил седиште

GSV228-G3/8-G24

вентил седиште

Q132/22MM

хидраулични клипот носач за комплет со 1 парче

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ