logo

Продажба на Bailey во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bailey со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bailey

5326605A4

RANGE: 0-30 PSIG for positioner MODEL: AP412100

61004501

Тело дихтунзи C ТИП EPSY МЈ, NR-5021

6637826B1 AC

trnasfer module with transfer card JM9.8061.030.00 Bailey Infi 90

7461422 P Ø50MM/Ø80MM

VALVE ,FLOW AREA:1662 SQ MM - 16 BAR - 232°C

85MM OD BLADE, RATED 240VAC 60HZ 14/11W 70/60MA

FAN: PANEL COOLING, PANEL MOUNTING, UR, CSA, ETRI, IMPEDANCE PROTECTED

A 8 PRW 71

trasmitters 8000P Серија

A 8DMC 11

8000 D модел

A 8DMD 11

8000 D модел

A 8PRH 71

ПРЕДАВАТЕЛИ СЕРИЈА 8000PMODELS 8PR & PAREF: BAILEY ФРАНЦИЈА

G4 2044 DN80

Regulator

IMASO11

АББ Бејли Infi 90 аналоген излез модул, претходно користени, 1-Година Гаранција

IMMFP12 obsolete

АББ Бејли Мултифункционални процесор, претходно се користи, 1-годишна гаранција

INNIS21

АББ Бејли модул интерфејс

INNPM12

АББ Бејли Infi 90 Мрежа процесор модул, Претходно Користени, 1-годишна гаранција

JM9.8061.029.00

6637829F1 AC Transfer Module. Bus Monitor Card

JM9.8061.030.00

6637826B1 AC Transfer Module. AC Transfer Card

KPE AND KPP

ELECTRO-PNEUMATIC POSITIONER, BAILY FRANCE

MODEL:AOHSAC 0100

IISAC01 Прикажи Repalcement Kit

MODEL:IMCIS22

Контрола I / O модул

MODEL:INICT12

модул за поврзување со компјутер

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ