logo

Продажба на Balmac во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Balmac со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Balmac

Model 550

Vibration-Switches

Model 191-1

vibration sensor

140-T-2

вибрации предавател

191-5

Трансдуцерот вибрации

E550, alternative Model 550

Прекинувач

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ