logo

Продажба на Band-IT во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Band-IT со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Band-IT

AA1118 200/316SS

W = 6,4 L = 152 0.66mm

AA1128 200/316SS

W = 6,4 L = 229 0.66mm

AA1138 200/316SS

W = 6,4 L = 305 0.66mm

AA1148 200/316SS

W = 6,4 L = 457 0.66mm

AA1158 200/316SS

W = 6,4 L = 610 0.66mm

AE434

316 од не'рѓосувачки челик обложен Бенд (АОП 571 слој),

AE453

Material: Stainless SteelWidth: 3/8 inForm of Supply: Box of 100

AE454

316 од не'рѓосувачки челик клип

C001.

Бенд ИТ затегнување алатката

C075

Bantam алатката

C08569

Bantam мускулест алатката

C13399

Valu за рака Бенд, СС, 3/8 "x 0,015" Х 100

C13499 VALU-STRAP

Бенд, СС, 1/2 "0,015" X100

C204

Бенд-ИТ бенд ширина од 1/2 ", тип нерѓосувачки челик 201, 30,5 метри ролна Дебелина на материјалот од 0,76 mm

C252 LOCKE

погоден за C206.

C256

C256 TOKA 19,05mm-201ss

C72499

Scru-мами тока

C726

Бенд-it-Scru Lokt петелки, од нерѓосувачки челик, за 3/4 "лента, пакет од 25

G431

Гигант бенд ширина од 1 "Edelst. Напишете 201, (EN1.4372) 30,5 м ролна

G441

Гигант јамки за 1 "бенд, од нерѓосувачки челик TZP 201

ID1029 200/304SS

W = 19.5 L = 88.9 0.38mm

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ