logo

Продажба на Bandimex во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bandimex со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bandimex

605972

Bandimex Jumbo device for tightening banding

W 001

уредот за затегнување челик бенд

739383

bandage tape

739383 ( B 203 )

(BANDIMEX опсег b 203 3/8 "(9,5 mm) ROLL должина 30 LFM - V2A не'рѓосувачки челик Кружни EDGE Сила: 0,64 ММ Тежина: 1.5 kg / УЛОГАТА Земја на потекло: D тарифниот број: 73269098)

739409

Castle for banding

739409 S253

9,5 mm-3/8’

739789

Castle for banding

739797

bandage tape

783506

BANDIMEX BEND S 252 1/4 "(6,4 ММ) Пакет Содржина: 100 парчиња - нерѓосувачки челик V2A ЗА еднокреветни или двокреветни враќам BANDIMEX BAND

784348

BANDIMEX опсег b 202 1/4 "(6,4 mm) ROLL должина 30 LFM - V2A не'рѓосувачки челик Кружни EDGE Дебелина: 0.5 mm Тежина: 0.8 kg / УЛОГАТА

813691

bandage tape

899591 ( V 413 )

(BANDIMEX префабрикувани V Стегач за 413 V4A Пакетот содржи: 25 парчиња)

899591 ( V 444 )

(BANDIMEX префабрикувани прстени V 444 V4A Пакетот содржи: 100 парчиња)

B 403

(BANDIMEX STAHLBAND B 403 3/8" - 9,5 MM V4A30M/ROLLEALTERNATIV WERKSTOFF V4A)

899591 ( S 453 )

(BANDIMEX STEEL BEND S 453 3,8 "- 9,5 mm V4A Пакетот содржи: 100 парчиња)

899591 ( V 415 )

(BANDIMEX префабрикувани V Стегач за 415 V4A Содржина: 100 единица)

A 211

Boxes of . A 211, Housings, fast locking 50 pcs.

A 213

Endlosschneckenschraubband

A 213

roll 30m/14mm

B 430

Џамбо-БЕНД

C926

(Bandimex бенд V2A 34 од нерѓосувачки челик, 30 милиони улога)

B903

60 cm of hoop steel BANDIMEX 3/8” reference B203 (sold by roll of 30 meters)

BAND 5/8" ROSTFREI V2A, B 905, 30M ROLLE

Edelstahl 5/8’’ – 16 mm Stainless Steel 016’’-0,4 mm Acier Inox 90 m

L-BAND B 123 3/8" (9,5 MM)

ROLL Должина 90 LFM

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ