logo

Продажба на Bando Densen во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bando Densen со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bando Densen

2011 LF

cable

E66085-H

28AWG 4 conductor cable UL style 2851 colors (black, white, blue, brown)

E66086-h

Awm style 2103 1050 vw Conductor colors “Brown and Blue”.

T-VSV 8#X16/0.12

 кабли

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ