logo

Продажба на Banner Engineering во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Banner Engineering со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Banner Engineering

ARTIKEL-NR.: 3052519

монтажа SMB18SF додатоци држач Монтажа заградата, пластика, црна Погодно за дизајни со 18 мм тема

ARTIKEL-NR.: 3079022

QT50RAFQ ЕУ; радарски сензор, FMCW (фреквенција модулација континуирано радар бран) за набљудување се движат и стационарни предмети, максимален опсег 15 m, конфигурација преку DIP прекинувач напон 12 .. 30 VDC, PNP / NPN префрлување излез 12 x 1 конектор, 5-пински, IP67, одобрени за Европа, освен Франција и Велика Британија, макс. Опсег: 15.000 mm

BT13S

FIBER CABLE

EA5E300Q , ARTICLE NO .:3075424

СЕРВИСКИ МАРТИРАASЕ НА ЕЗ-АРРЕ СЕРИЈА

EA5E450Q ARTIKEL-NR.: 3075425

Varied Detector WELDING POINT DETECTOR

EA5R300PIXMODQ ARTIKEL-NR.: 3077528

( Varied Sensor WIDTH SENSOR,0~300MM,0-10V/4-20MA,12~30V DC)

IVUTGPR25

сензор за слика

K50APTGRCQ

TOUCH КОПЧЕ светло зелена M30X1.5 12-30VDC M12X1 конектор 4-PIN РЕЗУЛТАТ PNP NO

K50LBWXP (3087153)

EZ-LIGHT BLUE/WHITE

K50LGRA1YP

EZ-LIGHT G/R/Y/W/ALARM

K50LGRXPPB2Q

Број на LED Бои 2; LED индикатори Зелена, Црвена конекција Euro 5-пински Интеграл QD конектор;

K50LGRYPPB2Q

Број на LED Бои 3; LED индикатори зелена, црвена, жолта, ConnectionEuro 8-пински Интеграл QD конектор;

K50LGXXP (3077956)

EZ-LIGHT GREEN

K50LGXXPPB2Q

Број на LED бои 1; LED индикатори зелена; Врска Еуро 4-пински Интеграл QD конектор

K50LRXXPPB2Q

Број на LED бои 1; LED индикатори црвено; Врска Еуро 4-пински Интеграл QD конектор - други достапни бои - жолта, сина, бела, портокалова, тиркизна, виолетова, магента и без боја во положбата (X).

K50LYXXP (3077957)

EZ-LIGHT YELLOW

LX3ESRQ

Sensor

LX3RSRQ

Sensor

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ