logo

Продажба на Batu во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Batu со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Batu

BKV.3L-FL-TG DN 65 PN 16

DN 65 3-начин вентил

BKV 3T-FL-TG

T tipi 3 YOLLU Vana DN65

BKV.3L-FL-TG DN 65 PN 40

L-тип 3-начин топката вентил

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ