logo

Продажба на Baurdon Haenn во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Baurdon Haenn со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Baurdon Haenn

ED701 L20.414.025.10 ED 701-0010

P апс 0-1 бар (Вакуум тест)

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ