logo

Продажба на Bdg во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bdg со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bdg

BDG 6360-2-10-30-W126-0100-65

41.100.173 до 00.100 донатори А100 / 312 Стоковните код: 90318034 Земја на потекло: Германија Регион на потекло: Баварија Пулсот број 100 Голем број на канали, A, B, B, N, N Напон на напојување 10-30V излезно ниво 10-30V Ед фреквенција 160kHz Plug изразување радијално plug 1.002,4 Должина на кабел - Пин задача број 9808 Вратило дизајн 6Fläche / 10 IP64 на вратило

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ