logo

Продажба на Beda Filtertechnic во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Beda Filtertechnic со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Beda Filtertechnic

1030H

Бенд Филтер Изградена во 1984 година, бр: 13544

6505 / ISUCUT M40 SX

1060 / Па 20,070 / 1990

780.1040

филтер хартија p75 700mm

AF2

Ние треба филтерот на подолу филтер единица !! Поз - 1 (филтерска единица) Baujahr 1984

B-23

Лизгачка механичка заптивка

P01225, 710 MM.

Min.Bestellwert / парче: 3 Најдобрите околу 10 ролни 10% попуст.

SE250H

1990 Fabrick број 21020.

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ