logo

Продажба на Beier во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Beier со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Beier

CHHBMNS1D-6165DB-121

CYCLO-DRIVE Übersetzung:121 Input Information 0,75 KW 4 Pole 3 Phase 380 V 50 Hz 1450 RPM Execution like S/N C5052939

GSC-10-230094-10

АЛАТКА CABLE / тензор S / ДС МОДЕЛ

GSC-10-24178-15

КАБЕЛ ТИМ 0 ° и 270 ° РОТАРИ P / ВОЗАЧ ЕР / EP / ЕРА / ЕРА

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ