logo

Продажба на Beijer Electronics во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Beijer Electronics со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Beijer Electronics

601110136(T150)

HMI 06050E OPERATOR PANEL TOUCH SCREEN

602001050 H-T70T-NEA

Допри терминал 7 "TFT LCD екран 64K бои, 800 * 480 пиксели , 6 f-клучеви. подобрен мрежа верзија

630000102

HMI Display

E200 24VDC 150MA

Покажува

E300 24 V DC 450MA

Покажува

E300 24V DC

Покажи

H-T80C-NE (602001012)

Допри терминал 7,5 "Боја STN LCD 640 * 480 пиксели

XR160C RS485 – 3X PTC/NTC 220V AC

електронски контролер

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ