logo

Продажба на Berner во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Berner со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Berner

052842

полиуретанско лепило

175156

Screwing 14.4V Cordless Drill BACSD

175159

Akku Bohrschrauber BACSD 14,4 V bare tool

175184

Replacement Battery 14.4V 3,0Ah

267040

10 метар MAKARON ГРЕЕЊЕ

267104

10 метар KAKARON

267112

10 метар MAKARON

267147

10 метар MAKARON

267244

10 метар MAKARON

3231

WERKSTATT DOSIER HANDSPENDER

3232

for washing hands

32453

HANDREINIGER PREMIUMLINE 250ML

3607.

HANDREINIGER TOP ORANGE 3,5 L Passendes Spendersystem für Handreiniger 3,5L Box

47456

PUMPE FUER HANDREINIGER MOBIL

47458

HANDREINIGER GRUEN MOBIL 3L

BS 3021

copper STAMP SET

BS 3022

ALUMİNUM STAMP SET

206957

Pocket DeLux Сонцето

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ