logo

Продажба на Berner во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Berner со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Berner

BS3036

О-прстени метрички опсег во куфер

BS3037

О-прстени царски избор во багажникот

BS3027

Челик / гумени запечатување прстени се движат во случај

BS3152

Бакар Инфлацијата спектар прстен во багажникот

BS3028

Пластични подлошки се движат во куфер

249056

LED светилка

198629

USB полначи и додатоци

201071

USB Кабел микро USB

249057

LED Лампе Pocket Delux Премиум

244406

Pocket Лукс Тенок

185139

Дигитален мултиметар мерен инструмент

111074

клуч сет

175188

Полнач на батерии

200559

Пен светлината

336013

пинцети

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ