logo

Продажба на Bernoulli Filters во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bernoulli Filters со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bernoulli Filters

BSP65

Филтер за воздух снабдување

2120 alternative U-seal set 32-42-10

Направете резервна копија на прстен за цедилка

U-seal set 32-42-10

резерви

C1-50 (50500050)

Cyl. Комплет за поправање, C1 50

42810145

U-печат во собата 16-26-8, backup

50804050

Волумен постави C11 50-530, BSG

61130230

Плочка за коло

C11 50-530

цилиндар сет

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ