logo

Продажба на Best Pump во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Best Pump со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Best Pump

FAN FOR GST3-400

GST3-400 3 kW 4 HP

FAN FOR VK125

Чиста вода пумпа

PLASTIC PART FOR PR103. 1HP 0,75KW

сите делови за воден млаз екстрактор вентилатор

PR53

пумпа

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ