logo

Продажба на Bevi во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bevi со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bevi

1515500013 8 25k 08 373350

Vertical Gear Pump Complete

2D 250M2-4

Електричен мотор, 75kW 77A, 690V 1480 R / M (IEC 34-1)

2SLG 200L-4

Motor 30-33kw 50-60hz 380-420 D V 440-480 D V 55-53A 58.5-54.0 A 1472 r/m 1765 r/m class F IP55 S1

4AK 90L-2

electri motor

4AL 90S-4

MOTOR, ELECTRIC, 1.32KW 60Hz 440V TYPE 4A90 S-4 B35 + HEATER

ISSK 132 SB-2 85

el motor 4 kW

Shaft Coupling

spare part

B14 IP55

3-фазен мотор

4AK 712-2

мотор

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ