logo

Продажба на Bewator во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bewator со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bewator

CAPD1210-C230

Системи за Видео Надзор / камера куќишта и држачи / камера домување напојување 230 VAC / 12 VDC x CHSM221x-бај, CHSL4010 и CHSL4011 (S54561-B7-A1)

CHBA221X-B

Системи за Видео Надзор / камера куќишта и држачи / домување месеци рака таванот за CHSM221x-B (S54561-C606)

CHSM2210-B

Куќишта камера, 225mm, IP66, 230VAC греење intergriertem Држач со кабелски водич (S54561-C602-A1)

DC22

една врата // Две читателот // Врската единица (алармено реле)

IOR6

Влез / излез модул - влез 4 / Излез 6

P25-P/L SIDE MOUNT

COMPONENTS CLOSED CIRCUIT TELEVISION TYPE :PAN/TILT UNIT, TEMP:-40°C TO +60°C, POWER SUPPLY:24/230V AC

SR35I-32

Sipass Entro 32 Единица за контрола на врата

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ