logo

Продажба на Bicker во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bicker со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bicker

MPI-810H

ATX напојување

BEP-510C-B4

адаптер за напојување

IUPS-301

НАПОЈУВАЊЕ

IUPS-401-B1

НАПОЈУВАЊЕ

BEA-635

Напојување

BEP-510C

Напојување

BEH-620

контролирана температура топчести вентилатор

BEH-530H

адаптер за напојување

X1-132

кабел за напојување

P1H-5500V

напојување

HG2-6350P

напојување

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ