logo

Продажба на Bieffe Farinelli во МАКЕДОНИJА

ИМПЕХРОН ДОО / IMPEXRON LTD.  веќе неколку години ги нуди производите на Bieffe Farinelli со разумна цена и време на достава на индустрискиот пазар во МАКЕДОНИJА . Проверете ги производите на нашата веб страна, доколку не можете да ги пронајдете производите кои Ви се потребни, испратете ни го Вашето барање со цел да Ви изготвиме понуда за истите. Ние ги доставуваме производите во МАКЕДОНИJА .

производи од марката Bieffe Farinelli

GD51620091207T009

1 / 2-40mm, Макс. 200bar

GD51620091207T010

3 / 8-30mm, Макс. 200bar

GD51620091207T045

Макс. 200 бари 1/2 "

КОНТАКТИРАЈТЕ НÈ